No items found.

kontorspersonal

Camilla Dromberg

I min roll som ekonom arbetar jag med bokföring och redovisning samt annat löpande ekonomiarbete. Jag är civilekonom men har också arbetat som personlig assistent under några år. Åren som personlig assistent var givande och lärorika. De har gett mig en insyn som jag har stor glädje av när jag träffar assistenter, uppdragsgivare och anhöriga. 2010 började jag arbeta på Sydassistans.

040-16 76 55
camilla@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Heléne Hellman

Kontorschef / Uppdragsansvarig
040-16 76 46
helene@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Sandra Söderberg

Uppdragsansvarig
040-16 76 45
sandra@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Susanne Lanker

Ekonomiassistent
040 16 05 00
susanne@sydassistans.se
Läs mer

Anders Bundy

Ekonomiansvarig
040 16 76 50
anders.bundy@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Johannes Engström

Personaladministratör
040-16 76 53
johannes@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Bemanning
040-16 76 52
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Törnkrantz

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Alexandra Andersson

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Pia Ax

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
pia@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy