Vägarbete i Limhamn

Just nu pågår vägarbete utanför vårt kontor. Det kan vara svårt att komma fram. Ring till kontoret om du har några frågor inför ditt besök.

kontorspersonal

Heléne Hellman

Som kontorschef arbetar jag för att utveckla en korrekt och smidig administration av assistansen. Jag representerar också Sydassistans genom föreläsningar och marknadsföring, samt arbetar internt i ledningsgruppen. Som uppdragsansvarig hanterar jag assistansen hos ett antal av våra uppdragsgivare, genom ett tätt samarbete med uppdragsgivare, anhöriga och assistenter. Jag har en lång erfarenhet av LSS-verksamhet, på Sydassistans har jag arbetat sedan 2007.

040-16 76 46
helene@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Miriam Andrée

Uppdragsansvarig
040 - 16 76 45
miriam@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Anders Bundy

Ekonomiansvarig
040 16 76 50
anders.bundy@sydassistans.se
Läs mer

Camilla Dromberg

Ekonom
040-16 76 55
camilla@sydassistans.se
Läs mer

Susanne Lanker

Ekonomiassistent
040 16 05 00
susanne@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Johannes Engström

Personaladministratör
040-16 76 53
johannes@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Administrativ assistent
040-16 76 55
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Söderberg

Administrativ assistent
040-16 76 52
nikki@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy