No items found.

kontorspersonal

Heléne Hellman

Som kontorschef arbetar jag för att utveckla en korrekt och smidig administration av assistansen. Jag representerar också Sydassistans genom föreläsningar och marknadsföring, samt arbetar internt i ledningsgruppen. Som uppdragsansvarig hanterar jag assistansen hos ett antal av våra uppdragsgivare, genom ett tätt samarbete med uppdragsgivare, anhöriga och assistenter. Jag har en lång erfarenhet av LSS-verksamhet, på Sydassistans har jag arbetat sedan 2007.

040-16 76 46
helene@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Sandra Söderberg

Uppdragsansvarig
040-16 76 45
sandra@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Camilla Dromberg

Ekonom
040-16 76 55
camilla@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Johannes Engström

Personaladministratör
040-16 76 53
johannes@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Bemanning
040-16 76 52
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Törnkrantz

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Alexandra Andersson

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Pia Ax

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
pia@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy