Avvikande öppettider v. 17

Kontoret håller stängt för utbildning 25/4 och 26/4.

kontorspersonal

Johannes Engström

Jag arbetar generellt med personalfrågor och dagligen med personalbemanning. Jag har examen inom IT och projektledning och innan min tjänst på kontoret kommer jag närmast från några års arbete som personlig assistent på Sydassistans – en ovärderlig erfarenhet!

040-16 76 53
johannes@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Heléne Hellman

Kontorschef / Uppdragsansvarig
040-16 76 46
helene@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Sandra Söderberg

Uppdragsansvarig
040-16 76 45
sandra@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Camilla Dromberg

Ekonom
040-16 76 55
camilla@sydassistans.se
Läs mer

Susanne Lanker

Ekonomiassistent
040 16 05 00
susanne@sydassistans.se
Läs mer

Anders Bundy

Ekonomiansvarig
040 16 76 50
anders.bundy@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Bemanning
040-16 76 52
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Törnkrantz

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Alexandra Andersson

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Pia Ax

Personaladministratör (Föräldraledig)
040-16 05 00
pia@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy