No items found.

kontorspersonal

Miriam Andrée

Min ambition med att jobba som uppdragsansvarig är att möta varje person utifrån dess egna förutsättningar, både när det gäller den som får assistansen och den som utför den. Variationen av glädje och engagemang är viktig för mig i mitt arbete. Jag har lång erfarenhet av att jobba med personer med funktionsvariationer både som boendestödjare och gruppchef inom LSS världen.

040 - 16 76 45
miriam@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Heléne Hellman

Kontorschef / Uppdragsansvarig
040-16 76 46
helene@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Anders Bundy

Ekonomiansvarig
040 16 76 50
anders.bundy@sydassistans.se
Läs mer

Camilla Dromberg

Ekonom
040-16 76 55
camilla@sydassistans.se
Läs mer

Susanne Lanker

Ekonomiassistent
040 16 05 00
susanne@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Johannes Engström

Personaladministratör
040-16 76 53
johannes@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Administrativ assistent
040-16 76 52
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Söderberg

Administrativ assistent
040-16 05 00
nikki@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy