Vägarbete i Limhamn

Just nu pågår vägarbete utanför vårt kontor. Det kan vara svårt att komma fram. Ring till kontoret om du har några frågor inför ditt besök.

kontorspersonal

Susanne Lanker

Som ekonomiassistent sköter jag den löpande bokföringen. Jag har över tjugo års erfarenhet av ekonomi och jobbat inom flera branscher, alltifrån konfektyr- till teknikkonsultbolag.

040 16 05 00
susanne@sydassistans.se

Kontorspersonal

Anders Persson

VD
040-16 76 54
anders@sydassistans.se
Läs mer

Heléne Hellman

Kontorschef / Uppdragsansvarig
040-16 76 46
helene@sydassistans.se
Läs mer

Angela Bejmo

Uppdragschef
040-16 76 42
angela@sydassistans.se
Läs mer

Fredrik Danielsson

Uppdragsansvarig
040-16 76 41
fredrik@sydassistans.se
Läs mer

Miriam Andrée

Uppdragsansvarig
040 - 16 76 45
miriam@sydassistans.se
Läs mer

Anna Werder

Uppdragsansvarig
040-16 76 56
anna@sydassistans.se
Läs mer

Anders Bundy

Ekonomiansvarig
040 16 76 50
anders.bundy@sydassistans.se
Läs mer

Camilla Dromberg

Ekonom
040-16 76 55
camilla@sydassistans.se
Läs mer

Christin Ohlsson

Löneansvarig
040-16 76 44
christin@sydassistans.se
Läs mer

Marie Hjertqvist

Kontorsassistent
040-16 05 00
marie@sydassistans.se
Läs mer

Jenny Hubertsson

Koordinator
040-16 76 58
jenny@sydassistans.se
Läs mer

Johannes Engström

Personaladministratör
040-16 76 53
johannes@sydassistans.se
Läs mer

Anna Söderberg

Administrativ assistent
040-16 76 55
anna.s@sydassistans.se
Läs mer

Nikki Söderberg

Administrativ assistent
040-16 76 52
nikki@sydassistans.se
Läs mer

Hanna Svensson

Beredskap
040-16 05 00
aiai@sydassistans.se
Läs mer
Copyright Sydassistans AB 2019 
Integritetspolicy